درباره مجتمع پردیس فرمانیه
معرفی مجموعه پردیس فرمانیه
این مجتمع در فضایی به مساحت 14،000 متر مربع با امکانات پذیرایی ، ورزشی و تفریحی از سال 1353 تاسیس و با هدف جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان و میهمانان محترم خود مورد بهره برداری قرار گرفت و تا کنون توانسته است با ایجاد انواع خدمات آموزشی ، رفاهی ، تفریحی ، پذیرایی و .... میزبان قدم های مشتریان خود باشد.
مجتمع پردیس فرمانیه همواره کوشیده تا با  فراهم آوردن زیرساخت ها در آشپزخانه ، سالن های ورزشی و محوطه فضای سبز و ... سعی در بهبود کیفیت و شرایط پخت خود نماید و در این خصوص ضمن ایجاد یک آشپزخانه نیمه صنعتی و مجهز ، موفق به اخذ گواهینامه استاندارد( GMP (Good Manufacturing Practices و نیز استاندارد های HACCP ،( Hazard analysis and critical control points )، Codex، Catering از موسسه بین المللی ACS گردید .
مجتمع پردیس فرمانیه همواره کوشیده تا با انجام تعمیرات اساسی و فراهم آوردن زیرساخت ها در آشپزخانه ، سالن های ورزشی و محوطه فضای سبز و ... سعی در بهبود کیفیت و شرایط پخت خود نماید و در این خصوص ضمن ایجاد یک آشپزخانه نیمه صنعتی و مجهز ، موفق به اخذ گواهینامه استاندارد (GMP (Good Manufacturing Practices و نیز استاندارد های HACCP ،( Hazard analysis and critical control points )، Codex، Catering از موسسه بین المللی ACS گردید .
ضمناً این مجتمع ارائه مستمر آموزش به همکاران خود را در جهت ارائه خدمات مناسبتر به مشتریان سرلوحه کار خود قرار داده است .
معرفی مدیران مجموعه پردیس فرمانیه
مدیریت مجموعه پردیس فرمانیه آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی در بالاترین کیفیت و سریعترین زمان می باشد.