1397/09/05
مراسم تودیع آقای ابراهیم نصیر زاده مدیر سابق مجتمع پردیس فرمانیه و معارفه آقای محمدرضا تقی پور مدیر جدید مجتمع پردیس فرمانیه در روز پنج شنبه مورخه 97/08/03 با حضور مدیرعامل شرکت آقای نریمان جهانبخش، مدیران دفتر مرکزی شرکت و معاونت و مسئولان و کلیه پرسنل در محل مجتمع مذکور برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای جهانگیری معاونت مجتمع ضمن خوشامد گویی به حضار شرح مختصری از زحمات و تلاش های آقای نصیر زاده در زمینه تجهیز و بازسازی آشپزخانه ، افزایش تنوع منوی غذا ، طراحی و رنگ آمیزی سالن غذاخوری و تالارهای مجتمع ، پیاده سازی نرم افزار جامع مالی در بخش های مختلف ، دریافت انواع گواهینامه های استاندارد در حوزه صنایع غذایی مانند GMP | HACCP و کترینگ ، تعمیرات اساسی سالن های ورزشی و استخر و سونای مجموعه و ... اشاره نمودند و  از حمایت ها و پیگیریهای مسئولان ادارات مرکزی ، مدیریت عامل شرکت و نیز معاونت و مدیران دفتر مرکزی شرکت قدردانی نمودند و از درگاه خداوند متعال برای آقای نصیرزاده آرزوی سلامتی و طول عمر و موفقیت و جهت آقای تقی پور نیز آرزوی سلامتی و  توفیق خدمت کرده و خاطرنشان نمودند که تمام پرسنل مجتمع مثل قبل و با تمام توان و جدیت آماده انجام امور محوله از سوی مدیریت جدید هستند.

در ادامه جلسه آقای نصیر زاده نیز ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری این جلسه توسط مسئولین شرکت اعلام داشتند موفقیت های بدست آمده حاصل همکاری و همدلی مدیران بانک و شرکت و کارکنان دفتر مرکزی و مجتمع می باشد و از تمام تلاش ها و زحمات پرسنل تابعه خود تشکر و قدردانی نمودند و بطور اجمالی روند انجام تعمیرات و تغییرات را در سالهای اخیر توضیح داده و ضمن تبریک به آقای تقی پور  ابراز نمودند که همیشه تغییرات باعث پیشرفت و بهبود روند فعالیت های و امور جاری خواهد بود و ابراز امیدواری نمودند که با مدیریت جدید روند پیشرفت و ارتقاء سطح کیفی مجتمع بهتر از قبل خواهد شد و از تمامی پرسنل درخواست نمودند که با اتحاد و همدلی و پشتکار مدیریت جدید را در رسیدن به برنامه ها و اهداف یاری نمایند.

ایشان در بخش پایانی سخنان خود از مدیر عامل شرکت و دیگر مدیران و پرسنل خدوم شرکت تشکر کرده و برای تمامی حضار در جلسه آرزوی سلامتی و سعادت نمودند.

در بخش دیگر این جلسه آقای نریمان جهانبخش مدیرعامل شرکت ضمن تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی اعلام داشتند که فلسفه تاسیس شرکت و وجود مراکز رفاهی ارائه خدمت مطلوب و تامین رضایت بانک مسکن و کارکنان محترم آن می باشد .

ایشان کردند که مراکز رفاهی با تمام توان و ظرفیت موجود خود باید عامل تقویت روحیه پرسنل محترم بانک مسکن و خانواده آنان و دیگر مشتریان در طول مدت استفاده آنان از انواع خدمات در مراکز رفاهی باشند.

ایشان اشاره کردند که انتظار مدیرعامل محترم بانک مسکن از مراکز رفاهی ایجاد محیطی با نشاط برای بالا بردن انگیزش خدمت پرسنل بانک و مکانی دلپذیر و خاطره انگیز برای کارکنان و خانواده آنها و مشتریان و مراجعین میباشد.

وی ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه آقای نصیرزاده در سالهای اخیر فرمودند که تلاش ها و زحمات و دستاوردهای ایشان هرگز از یاد و خاطر پرسنل مجتمع و دفتر مرکزی شرکت نخواهد رفت و یادآور شدند که اصولا تغییرات و جابجایی های مدیریتی در راستای ارتقاء و پیشرفت شرکت صورت میپذیرد و آقای تقی پور  وظیفه دارند تا با علم و دانش و تجربه خود نقاط قوت و ضعف مجموعه را شناسایی نموده و ضعف ها را مرتفع و نقاط قوت را تقویت نمایند.

ایشان ضمن معرفی سابقه کاری و توانمندی های علمی و عملی آقای تقی پور  در حوزه کسب و کاری مجتمع از کلیه پرسنل و عوامل مجتمع درخواست نمودند که همانگونه که در زمان مدیریت آقای نصیر زاده کمک و یاور ایشان بودند در این مقطع زمانی نیز کماکان روند مذکور را با انجام وظایف محوله تداوم دهند.

جناب آقای جهانبخش در پایان سخنان خود ضمن تشکر از آقای نصیرزاده از درگاه خداوند متعال سلامتی ایشان را آرزو نموده و توفیقات مستمر را  برای آقای تقی پور خواستار شدند.

در بخش بعدی آقای تقی پور ضمن تشکر از مدیرعامل محترم بانک ، هیأت مدیره شرکت ، مدیرعامل و معاونت شرکت به جهت اعتماد و انتصاب ایشان ، بیان نمودند که با توجه به فعالیت های زیربنایی که در مجتمع صورت گرفته مسیر رشد و بالندگی و پیشرفت فعالیت های مجتمع مشخص و رسیدن به اهداف دست یافتنی تر میباشد .

ایشان اعلام داشتند که به لحاظ اینکه مجتمع متعلق به بانک است و خدمات ارائه شده نیز برای پرسنل محترم بانک است کارها و فعالیت ها باید با حساسیت ویژه ایی صورت پذیرد تا رضایت حداکثری ذینفعان و مشتریان فراهم گردد و از همه پرسنل مجتمع درخواست کردند که در راه رسیدن به اهداف مجتمع و دفتر مرکزی شرکت کمال همکاری را با ایشان داشته باشند.

در پایان جلسه نیز هدایایی به رسم یادبود از طرف دفتر مرکزی شرکت ، کارکنان مجتمع پردیس فرمانیه به آقای نصیرزاده اهدا گردید.